Tudom, nyár van rendesen. De innen üzenem mindenkinek, hogy készen van életem szerintem első fő műve, a Leave me Alone első része, a Tél. Ezután jön a Tavasz. És hogy méltó befejezése legyen az első résznek, írtam hozzá verset is. Ami valójában nem vers, de majd kiderül.
Változás
Ilyen nem volt nálam, tudod, már rég,
Hogy éreztem volna a változás szelét.
Elzártam magamat, szívemhez volt egy kulcs,
Esélyét se láttam, hogy valaha hozzá juss.
Még nem találtad meg, de már kopogtatsz,
Azonban még így is bármikor ott hagyhatsz.
Változásom csakis tőled függ,
Szándékodat hozzám mihamarabb küldd.
Illetve mégse. Még ne csinálj semmit.
Valószínűleg még nem bírnék ennyit.
Évekig jégben voltam, ezután szabadon?
Nincs, mi most arra rávenne, bármilyen hatalom!
Múltam, jelenem máshoz köthető,
De ő már régóta halott, mint a kő.
Jövőm, változásom a te kezedben van,
Tőled függ, hogy egyszer leomlik-e falam.
No, ő lenne az. További kellemes nyarat, zárjátok le méltón a júniust, és legyen még jobb a július.
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése