Szép estét!
Na, én is idekeveredtem. Szóval: immár főiskolás vagyok. Egyenlőre még mindig alig tudtam felfogni, de nagyon élvezem.
A rendszeres olvasóknak biztos feltűnt, hogy az egész történetet töröltem. Nem fogok publikálni több fejezetet, legalábbis egyenlőre. Csak írom szép fokozatosan, ahogy van időm.
Kellemes napokat.