Tavaszt érzek a levegőben, a langyos szél felvidít...
Nyugalom, nem kezdek el erről magyarázni. xD Ide is de rég írtam. Na, szóval, csináltam egy új blogot -igen, már megint xD- ahova gondolataim szerint néhány monológot, verset, illetve a történeteim első fejezetét raknám fel. Mire véghez vittem, rájöttem, hogy talán ez nem is olyan jó ötlet, tekintve hogy néhány nagyon bensőséges jellegű. De aki olvassa ezt a blogot, és néhány, fentebb említett műveimet is ismeri, adhat tanácsot, hogy melyiket tegyem fel.
Na, ez ismét egy kurta bejegyzés lett, és nem is egyezik a tartalom a címmel. Na de sebaj.
Szép estét. ^^