2012. december 25., kedd

Káosz

Szerencsésebb napokat. 

De jó rég jártam erre is, ejnye... és mint legutóbb, ezúttal is egy könyv ihlette a címet. Pontosabban: A könyv, az egyik a sok közül, amit nem kellett volna elolvasnom, annyira jó. De komolyan, imádom a trilógia első két kötetét. Alig várom a harmadikat. 
Ebben a szerelmi szál nem vonzott annyira, szurkoltam, hogy Lena a könyv végéig kitartson Alex emléke mellett. Mert hát Alex az Alex. Az előző bejegyzésnél örömódákat zengtem róla, de most se hagyhatom ki. 
Miért nem vártam, amíg megjelenik a befejező? 
Befejező... ez olyan kiábrándító. És akkor nem lesz tovább? 
Nem, ez nem lehet. Ha az utolsó fejezet utolsó oldalának utolsó betűjéhez érek is, akkor sem lehet vége. Magammal viszem, a lelkemben fogom hordozni. 
Mert ha beleéltem magam, velük együtt harcoltam, nincs visszatérés: talán órákig csupán, de úgy éltem, ahogy ők. 
Mostanában teljes a káosz az agyamban, ihlet jön, jövöget, ráadásul meg is betegedtem. 
Akit pedig a Leave me Alone sorsa érdekel: szépen halad. 
Legyetek jók, és ne egyetek túl sokat. 

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése