Szép jó napot, ismét jelentkezem. A cím nem egy újabb történetre utal (bár megjegyzem, egész jó ötlet lenne) hanem azokra az álmokra, amiket mostanság összeprodukáltam. Bár annak indult, hogy kissé csinosítgatok a blogomon, de aztán ide jutottam.
Tehát, kezdem a régebbivel. Mint azt Gio-samának mondtam, az osztálytermemben voltam az osztállyal, de valamiket össze kellett illeszteni. Aztán lementem egy könyvtárszerű építményrészbe, amit azonban el kellett hagyni, kétszer is. Kissé deja vú érzésem volt, azt hiszem. Ezután le kellett menni a tornatermi részbe, de útközben összeakadtam néhány emberkével, akik egy plüsscsirkét nyomogattak. A lépcsőn az én kezembe is nyomott egyet az egyik tesitanár. Mint kiderült, fényt kellett kicsalni belőle úgy, hogy összenyomjuk a hasánál, de persze nem ment könnyen. Nekem sikerült egy szikrát kicsalnom belőle, erre elkezdett nevetni és mondani valamit nagyon ismerős hangon, mire én megsimogattam a fejét, és azt mondtam neki, hogy "Jól van, Hibari, gyere."
Na, ezután kisétáltam az ajtón, és nem tudom hogy, de egy mezőre jutottam. Tényleg... az első kerületben. Ott volt egy tanárom, vagy nem tudom, hogy nevezzem, megkértem valamire és nagy lazán megcsinálta. A környéken pár osztálytársam fetrengett néhány kimonó alatt vagy mellett, és emlékszem is, hogy vörös-zöld mintásat kerestem, de nem volt. Meg kell jegyeznem, hogy Leave me Alone-t írtam lefekvés előtt. xD Na, ennyire emlékszem ebből.
A másik fő témája, amit publikálok is, Supernatural. Az rémlik, hogy voltam Operában, vagy hol, aztán Sam és Dean meghívott, hogy vicceljük meg egyik közös barátunkat. Fel kellett vennem egy fehér lepedőt, és mikor megérkezett az ismerősünk, egy lány, elbújni, de úgy, hogy éppen lásson. Mikor megtalált, nézett, hogy tuti én vagyok Dean, aztán kuncogott, mikor levettem a lepedőt, mert rám nem számított. Körülnézett, erre Dean mumusnak öltözve (állítólag... egy lila cucc volt rajta, meg be is festette magát) előugrott, és jól sikerült megijesztenie a lányt. Utána meg persze nevetett.
Tuti volt még valami, de arra már nem emlékszem. További kellemes időtöltést.
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése