Helló mindenkinek, visszatértem! Mondjuk el se mentem, de... na. A lényeg, hogy elfoglalt voltam egész idáig a vizsgáim miatt, de a mai nap letudtam még egyet. Már csak egy van, júniusban.
Időközben nem nagyon történt semmi, leszámítva azt, hogy életemben először elmentem egy kalandparkba. Ez az élmény nagyon jó volt, attól eltekintve, hogy az egyik pályán beakadt a kötél, és ott lógtam a kötél közepén. Három napig izomláz kínzott, de szerintem nagyon megérte.
Az agyam még mindig a régi, azaz ontja és ontja az új ötleteket. Ha odajutok, legépelem az első fejezeteket, és ha gondoljátok, majd szemezgessetek.
Ennyit mára, jóéjt mindenkinek! ^^
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése