Csók mindenkinek!
De rég jártam errefelé is. Mindenkinek szép napot kívánok.
Akik olvassák a Leave me Alone című kis szösszenetemet, megkérném őket arra, hogy döntsék el: az alább látható 13. fejezet melyik verziója maradjon fenn a blogon. A hozzászólásokat, ha megoldható, kommentben kérem szépen, de az sem baj, ha máshogy teszitek ezt.
Köszönöm! ^^
Kiriya
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése