Régóta akartam már írni ide, csak minden közbejött: vizsgaidőszak, aztán, amire felfoghattam volna, hogy túl vagyok rajta, eljött az év vége egy újabb vizsgaidőszakkal.
Most már tényleg fogok írni egy hosszabb bejegyzést, amit egy ideje tervezek, de holnap elutazom egy-két napra, és még előtte be szeretném fejezni az új projektem alapjait.
Megkockáztatom, egy ideje nem olvassa senki a blogomat, de nem érdekel, jó valahova máshova is leírni a terveimet.
Aki ismer, vagy már olvasott tőlem, szerintem tudja, hogy a fanfictionjeimen kívül egy rakat saját karakterrel dolgozom, azt hiszem, körülbelül a tíz szokott lenni a minimum. Most viszont egész alacsonyra tettem a lécet: szám szerint öt főszereplő van. (Aztán meglátjuk, lesznek-e még.) Ezúttal megpróbálom betartani, hogy a karakterek múltjának felvázolásával kezdem, csak azután vágok bele a történetbe, csak nehogy az legyen, mint az első nagy szabású(nak tervezett) művemnél, hogy a negyedik fejezetnél elszállt a varázs és jó ideje pihentetem. Oké, az is igaz, hogy egy-egy fejezet rémesen hosszú, valamint a karakterek jellemét, múltját frissítettem és újakat adtam hozzá a már így is hatalmas gárdához. (Jelenleg huszonhárman vannak.) Ennek ellenére úgy vélem, most nem esek ebbe a csapdába, mert öt szereplő nem sok, és miközben rajzolgattam őket, úgy villant át az agyamon információ a múltjukról és személyiségükről, valamelyikükről meg már ezelőtt is voltak terveim.
Szerintem hamarosan jelentkezem. Vigyázzatok magatokra és ne kapjatok napszúrást!
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése