2014. július 4., péntek

Újraindítás

Sziasztok! 
Szépen haladok a történettel, amit a címek is mutatnak. Megszületett a leghosszabb fejezet is, kicsit több lett, mint 15 oldal. Érdekes módon nem húzódott el annyira. 
Bár a címek visszakerültek, a fejezetek nem. Mindenesetre talán egy-két special helyet kap. :D 
Mit mondhatnék még... itt a nyár, írhatnék, de egész délelőtt nem csinálok semmit, ha pedig belekezdenék az egyik sztoriba, rájövök, hogy utána kell néznem valaminek, aztán meg itt ragadok... xD Ez már csak így van nálam. Mindenesetre a lelkesedés megvan, csak az a baj, hogy elalvás előtt, reggelre meg alig lesz belőle valami. 
Na de most kellően felspannoltam magam, megyek is alkotni valamit. A következő bejegyzés talán valamivel hosszabb lesz, és a közeljövőben még felkerül. Addig is további jó nyarat.

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése