2013. december 23., hétfő

Rekviem

Delírium.
Lena megismerkedik Alexszel, mi pedig szép fokozatosan a világgal, ahol él, és annak hibáival.
A fiú meghal a végén.

Káosz. 
Lenának küldetése van, itt fut össze Juliannel. Alex emléke még mindig ott él benne, de lassan elengedi. Amikor pedig ez teljesen megtörténik, végszóra...Alex betoppan.

Rekviem.
Bevallom, ennek a résznek az eleje és vége az, ami nem tetszett nagyon. Az eleje Lena siránkozása miatt, a végét meg valahogy nem tudtam elképzelni. De tudhat valamit a könyv, ha csak azért olvastam kábé fél kettőig, hogy a végére érjek. Ez sikerült is.

Végeredményként annyit mondanék a sorozatról, hogy összefoglalva még mindig a kedvenceim közé tartozik. Meg is siratom egy kicsit és nem is. 

,,Történjék bármi, akkor is szeretnék ugyanolyan maradni."

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése