Napsütéses jónapot kívánok mindenkinek e szép, tavaszi napon. A nap süt, itt a tavasz, és kabát nélkül egy helyben állni nagyon dermesztő érzés. xD
Ez az a nap, amikor el lehet mondani rólam, hogy megvolt a legelső, komolyabb fogászati élményem. Ma reggel szép kényelmesen felkeltem, reggeliztem, aztán rájöttem, hogy indulni kéne, ezért sietni kezdtem. Nagy mázlimra elértem a buszt, így nem késtem el. Miközben utaztam, és élveztem a fényt, néztem ki a fejemből, és alig eszméltem fel, de már meg is érkeztem a végállomásra. Átsétáltam a villamoshoz, és azon agyaltam, hogy oda fogok-e érni időben. Leszámítva egy kisebb eltévedést, egész jól odaértem, és pont időben.
Bementem, és leültem a székre, ahogy szokott lenni. De aztán jött néhány németül beszélő bácsi. Kár, hogy ebből a nyelvből nem értettem semmit.
A fogmintánál majdnem megfulladtam, mert alig tudtam orron át lélegezni. Lassan végeztem, és elindultam hazafelé, de még beugrottam a csarnokba, ahol előkerült egy olyan dolog, amiről még álmodni sem mertem: savanyúkáposztás fagyi. Ez annyiból áll, hogy egy papírt felgöngyölnek tölcsér alakzatba, és beleraknak egy kis káposztát. Amikor felmentem a mozgólépcsőn, elkezdtem enni. Pontosabban harapdáltam, és úgy keltem át a városon, csak az a kár, hogy a harmadik villamosmegállóra elfogyott.
További jó időtöltést kívánok, és meg ne fagyjatok! xD ^^
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése